https://hook.eu1.make.com/l745h29yrjj2pp78eyrh4ppj5qxrgqet

Legacy React Applications

Szkolenie dla zespołów pracujących z działającymi już aplikacjami

Legacy React Apps

Cel szkolenia

Celem szkolenia jest audyt oraz poprawa architektury istniejących aplikacji. Udział w warsztatach „Legacy React Applications” przyniesie Twojej firmie następujące korzyści:

 • Poprawa jakości kodu, co ułatwi utrzymanie i rozwój aplikacji;
 • Lepsza komunikacja w zespole dzięki zrozumieniu wzorców i architektury aplikacji;
 • Zwiększenie wydajności aplikacji poprzez optymalizację i eliminację wąskich gardeł;
 • Skrócenie czasu potrzebnego na testowanie dzięki lepszemu pokryciu testami;
 • Zwiększenie reużywalności komponentów, co pozwoli na szybsze tworzenie nowych funkcjonalności;
 • Redukcja długu technologicznego, co pozwoli na bardziej efektywne zarządzanie projektem;
 • Lepsze wykorzystanie bibliotek, takich jak Redux, co przyczyni się do szybszego i bardziej efektywnego rozwoju aplikacji.

Dla kogo?

Czy Twoja aplikacja istnieje już od kilku miesięcy, a jej rozwój znacznie zwolnił? Używasz Reacta i zdajesz sobie sprawę, że aplikacja potrzebuje refaktoryzacji, ale brakuje Ci czasu lub obawiasz się tego zadania? Jeśli napotykasz problemy związane z:

 • Utrzymaniem kodu;
 • Komunikacją komponentów między aplikacjami;
 • Refaktoryzacją i stosowaniem odpowiednich wzorców;
 • Testowaniem aplikacji, długotrwałymi testami i niewystarczającą ilością testów;
 • Brakiem spójnych zasad tworzenia aplikacji na poziomie zespołu;
 • Wydajnością;
 • Reużywalnością komponentów;
 • Skalowalnością architektury aplikacji;
 • Podziałem domenowym;
 • Zarządzaniem długiem technologicznym;
 • Odpowiednim i efektywnym wykorzystaniem Reduxa;
 • Niepewnością co do dalszego stosowania niektórych bibliotek w projekcie;

To trafiłeś we właściwe miejsce! 🙂 Prowadzimy szkolenia i warsztaty dla zespołów, składających się z frontend i backend developerów, koncentrując się na rozwiązaniu problemów pojawiających się w Twojej aplikacji.

Jak Twój zespół skorzysta na szkoleniu?

Szkolenie ma formę warsztatową - stawiamy na realizację praktycznych zadań. Dzięki temu Twój zespół:

 • Uporządkuje swoją wiedzę
 • Pozna dobre praktyki praktyki
 • Uniknie często popełnianych błędów

Podczas warsztatów omawiamy techniki Component Driven Development, testowania komponentów i aplikacji, optymalizacji oraz eliminowania tzw. wąskich gardeł. Zespół poznaje metody utrzymania dobrej architektury aplikacji, aby świadomie wydzielić konkretne odpowiedzialności.

Warsztaty pozwolą Twojej firmie rozwiązać wiele problemów związanych z utrzymaniem i rozwojem aplikacji opartych na React.js. Zapewnij swojemu zespołowi wiedzę i umiejętności potrzebne do efektywnego zarządzania długiem technologicznym, optymalizacji wydajności oraz zwiększenia reużywalności komponentów.

Czas trwania: 3-5 dni
Język: PL / EN
Forma: 30% wykłady / 70% warsztaty
Miejsce: online / stacjonarnie
Liczebność grupy: 6 - 12 osób

Indywidualne zamówienie dostosowane do grupy na podstawie wcześniejszej rozmowy i analizy wymagań.

Patryk Omiotek
Patryk Omiotek

Senior Fullstack Developer specjalizujący się w tworzeniu aplikacji internetowych w stacku TypeScript, React, Next.js.

Realizował wiele ciekawych i wymagających projektów m. in. dla znanej akademii filmowej z USA oraz startupów z Doliny Krzemowej.

Od 8 lat dzieli się swoją wiedzą jako trener IT oraz prelegent na branżowych konferencjach. Prowadzi również szkolenia dla programistów w Bottega IT Minds, firmie która zrzesza najlepszych ekspertów IT.

Jest pomysłodawcą i założycielem Szkoły Reacta oraz kanału Web Amigos na YouTube.

React.js

Wyróżniki szkolenia

Indywidualne podejście, pasja i zaangażowanie to tylko kilka cechy warsztatów, jakie prowadzimy. Poniżej znajdziesz jeszcze kilka z nich.

people

Szkolenie szyte na miarę potrzeb Twojego zespołu

Każde szkolenie jest inne i zależy od poziomu zaawansowania zespołu oraz tematyki, która w najbliższym czasie najbardziej przyda się Uczestnikom. Dlatego przed rozpoczęciem warsztatu określamy dokładny zakres szkolenia i dobieramy odpowiednie narzędzia i biblioteki.

code

Praktycznie ćwiczenia

Szkolenie ma formę warsztatową ponieważ nauka przez doświadczenie pozwala szybko przyswajać się zdobytą wiedzę. Ćwiczenia są realizowane indywidualnie przez Uczestników warsztatu lub na zasadach pair-programmingu.

wifi

Dogodna forma

W zależności od preferencji Klienta warsztaty prowadzimy online, stacjonarnie lub w formie hybrydowej - na miejscu w biurze klienta z możliwością zdalnego dołączenia innych osób poprzez Zoom.

sentiment_satisfied_alt

Przyjazna atmosfera

To na co zwracają uwagę nasi Uczestnicy szkoleń, to na pewno dobra atmosfera, która panuje podczas wszystkich dni szkoleniowych. Budujemy komfortowe warunki dla całej grupy.

Dlaczego warto wybrać szkolenie
w Web Amigos?

Prowadziliśmy szkolenia na różnym poziomie i w różnej formie zarówno dla zespołów frontendowych, jak i backendowych.

8
+

Lat doświadczenia

Przez 8 lat w branży IT zmieniło się na prawdę sporo. Ale my nie pozostajemy w tyle i cały czas prowadzimy nasze szkolenia na jak najwyższym poziomie.

20
+

Uratowanych projektów

Prowadzimy szkolenia dla zespołów, które poznają React i Next.js od podstaw oraz dla tych, które już są obeznane z tematyką i muszą dalej utrzymywać oraz rozwijać zastany kod.

1000
+

Przeszkolonych osób

Przez okres 8 lat w trakcie szkoleń stacjonarnych i online, prezentacji na konferencjach, webinarów, czy kursów online przeszkoliliśmy znacznie ponad tysiąc osób.

Columbus Energy
Stretto
Viessmann
Bank Pekao
Clearcode
APM
Schibsted
Rockwool

Poznaj opinie Uczestników szkoleń

Zależy nam na pełnym zadowoleniu zarówno Zamawiających, jak i Uczestników szkoleń. Poniżej możesz przeczytać kilka rekomendacji, które świadczą o naszej pasji i zaangażowaniu.

Patryka poznałem podczas szkolenia z React-a, które przeprowadził dla mojego zespołu. Jego obszerna wiedza oraz umiejętność przekazywania informacji w przystępny sposób pozwoliły podnieść poziom wiedzy w naszym zespole. Szkolenie było dobrze dostosowane do naszych potrzeb, a praktyczne przykłady pomogły nam zrozumieć zagadnienia.

karol
Karol Berezicki
Senior Software Developer

Brałam udział w szkoleniu na temat Reacta, które prowadził Patryk. Patryk był bardzo dobrze przygotowany do warsztatów, dysponował wieloma materiałami dydaktycznymi, które później nam udostępnił. Starał się z cierpliwością odpowiadać na wiele nie zawsze trafionych pytań.

sylwia
Sylwia Zoń
Software Developer

I met Patryk on React training. He was well prepared as a teacher, with relevant skills to train people at different levels of experience. Able to answer immediately to any question, he responded with a light speed to even most off topic cases.

bartlomiej
Bartłomiej Witecy
Programista Frontend

Patryka poznałem na warsztatach z reacta, które organizowała firma. Fajne ćwiczenia i zadania, pozwoliły na zrozumienie i poznanie nowych tajników programowania.

daniel
Daniel Jaworski
Senior Frontend Developer

Jak wygląda proces zamawiania szkolenia?