https://hook.eu1.make.com/l745h29yrjj2pp78eyrh4ppj5qxrgqet

Dołącz do kursu na fullstack developera — zapisy zamykamy 11.03
Sprawdź szegóły
Aktualności
|
7/9/23

Dlaczego warto dołączyć do Akademii?

Dlaczego warto dołączyć do Akademii?

We wrześniu uruchomiliśmy dostosowane do rynku IT szkolenie Akademia Web Amigos. Chcielibyśmy podzielić się z Tobą 12 powodami, dla których warto dołączyć do tego programu.

Oto one:

1) 70+ lekcji wideo i dostęp do aktualizacji materiałów

Lekcje nagrane są w przystępnej formie i w tempie, które pozwoli Ci w łatwy sposób przyswajać wiedzę. Wykupując dostęp do szkolenia otrzymujesz również dostęp do aktualizacji, które pojawią się na platformie. Sama wiedza z filmów to jednak nie wszystko, ponieważ liczy się praktyka i kodowanie. Dlatego mamy przygotowane zadania do samodzielnej realizacji, które pozwolą Ci lepiej opanować poznany materiał.

2) Projekt – istotny wkład do Twojego portfolio

W przypadku szukania nowej pracy lub jej zmiany mega ważne jest posiadanie portfolio programistycznego. Dlatego będziemy się skupiali (a zwłaszcza w tej edycji), aby każdy z kursantów posiadał projekt, który będzie mógł śmiało zaprezentować podczas rozmowy rekrutacyjnej. Istnieje również możliwość realizacji projektów zespołowych z innymi uczestnikami szkolenia.

3) Dożywotni dostęp do materiałów 24/7

Otrzymujesz dożywotni dostęp do materiałów na platformie, a ponieważ działamy głównie online to dostęp masz z każdego miejsca na świecie 24h na dobę. I to się nie zmieni. Dostęp nigdy Ci nie wygaśnie.

4) 6 godzinnych, technicznych sesji Q&A

Wspomnieliśmy już o materiałach wideo, zadaniach do realizacji i projektach, ale dla wielu osób ważne są sesje live, na których możemy omówić kod i porozmawiać na temat bieżącego materiału. To świetna okazja na dowiedzenie się czegoś nowego oraz wymiany wiedzy. Każda taka sesja jest nagrywana i dostępna na platformie, więc jeśli nie możesz uczestniczyć, to obejrzysz nagranie w dogodnym dla Ciebie momencie.

5) 4 webinary z ekspertami

Planuję zaprosić kilka osób do poprowadzenia wspólnego live na temat deploymentu, AWS, mikroserwisów i dobrych praktyk. Jeśli główny cel, który stoi za Twoją decyzją o zgłębieniu wiedzy na temat budowy aplikacji internetowych, to będzie to świetne uzupełnienie wiedzy.

6) Platforma Code Review

W ramach Akademii Web Amigos uczestnicy mogą skorzystać ze specjalnej platformy do Code Review. Każde rozwiązanie zadania jest weryfikowane i można je porównać z rozwiązaniem mentora. Pozwala to trzymać spójną historię i progress w jednym miejscu.

7) Społeczność i dostęp do mentora na Discord

Od razu po dołączeniu do Akademii dołącz do serwera Discord - komunikatora, z którego korzystamy do wymiany wiedzy, organizacji czy informowania się o sesjach na żywo. Kursanci korzystają z Discord, jako pierwszego miejsca, na którym mogą zapytać o materiały i zasięgnąć pomocy prowadzącego. Są tam też po prostu osoby takie jak Ty, które rozwijają się w zakresie budowy aplikacji internetowych. Osoby, które zdecydowały się na szkolenie MEWA otrzymają dostęp do zamkniętego kanału.

8) Certyfikat ukończenia (dla osób, które zdadzą egzamin)

Osoby, które zechcą podejść do egzaminu mogą otrzymać certyfikat poświadczający odbycie szkolenia i uzyskaną wiedzę. Tego typu certyfikat może przydać się w trakcie ubiegania się o nową pracę.

9) 12 tygodni efektywnej nauki

Program podzieliłem na 12 bloków tematycznych, dzięki czemu będziemy w stanie dokładnie poznać cały materiał z określonego tematu oraz zobaczyć kilka różnych podejść do tych samych zagadnień.

10) Wiedza z zakresu Fullstack

W trakcie szkolenia będziemy wykorzystywali TypeScript do budowy trzech aplikacji - frontend, backend oraz website. Dzięki wykorzystaniu TS jest to jak najbardziej możliwe, więc zarówno frontendowcy, jak i backendowcy znajdą tutaj wartościowe materiały.

11) 100% praktycznych przykładów

Nie będziemy robić kolejnej todo-listy, a projekt który będzie można zaprezentować w trakcie rozmów rekrutacyjnych. Będziemy rozpoczynali od pokazywania prostych przykładów aż po zaawansowane aplikacje.

12) Atrakcyjna cena

Szkolenie udostępniamy w atrakcyjnej cenie za mniej niż specjalistyczne szkolenie programistyczne, czy indywidualne lekcje programowania.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Sprawdź szczegóły tutaj