https://hook.eu1.make.com/l745h29yrjj2pp78eyrh4ppj5qxrgqet

Dołącz do kursu na fullstack developera — zapisy zamykamy 11.03
Sprawdź szegóły
Aktualności
|
12/4/24

Dlaczego warto dołączyć do Szkoły Reacta?

Dlaczego warto dołączyć do Szkoły Reacta?

Jeśli jeszcze nie wiesz, poniżej zamieściłem kilka najważniejszych powodów:

1) 60+ lekcji wideo i dostęp do aktualizacji materiałów

Lekcje nagrałem w przystępnej formie i w tempie, które pozwoli Ci w łatwy sposób przyswajać wiedzę. Wykupując dostęp do szkolenia otrzymujesz również dostęp do aktualizacji, które pojawią się na platformie. Sama wiedza z filmów to jednak nie wszystko, ponieważ liczy się praktyka i kodowanie. Dlatego mamy przygotowane zadania do samodzielnej realizacji, które pozwolą Ci lepiej opanować poznany materiał.

2) Projekt – istotny wkład do Twojego portfolio

W przypadku szukania nowej pracy lub jej zmiany mega ważne jest posiadanie portfolio programistycznego. Dlatego będziemy się skupiali, aby każdy z kursantów posiadał projekt napisany w Reakcie, który będzie mógł śmiało zaprezentować podczas rozmowy rekrutacyjnej.

3) Dożywotni dostęp do materiałów 24/7

Otrzymujesz dożywotni dostęp do materiałów na platformie Web Amigos, a ponieważ działamy głównie online to dostęp masz z każdego miejsca na świecie 24h na dobę. I to się nie zmieni. Dostęp nigdy Ci nie wygaśnie.

4) 6 grupowych konsultacji online

Wspominałem już o materiałach wideo oraz zadaniach do realizacji i projektach, ale dla wielu osób ważne są sesje live, na których możemy omówić kod i porozmawiać na temat bieżącego materiału. To świetna okazja na dowiedzenie się czegoś nowego oraz wymiany wiedzy. Każda taka sesja jest nagrywana i dostępna na platformie, więc jeśli nie możesz uczestniczyć, to obejrzysz nagranie w dogodnym dla Ciebie momencie.

5) Społeczność i dostęp do mentora na Discord

Od razu po dołączeniu do Szkoły Reacta otrzymasz zaproszenie do Discord – komunikatora, z którego korzystamy do wymiany wiedzy, organizacji czy informowania się o sesjach live Q&A. Kursanci korzystają ze Discord, jako pierwszego miejsca, na którym mogą zapytać o materiały i zasięgnąć pomocy prowadzącego. Są tam też po prostu osoby takie jak Ty, które uczą się Reacta.

6) Certyfikat ukończenia

Osoby, które ukończą szkolenie mogą otrzymać certyfikat poświadczający jego odbycie oraz uzyskaną wiedzę. Tego typu certyfikat może przydać się w trakcie ubiegania się o nową pracę.

7) 6 tygodni efektywnej nauki

Program podzieliłem na 6 bloków tematycznych, dzięki czemu będziemy w stanie dokładnie poznać cały materiał z określonego tematu oraz zobaczyć kilka różnych podejść do tych samych zagadnień. W przypadku np. stylowania komponentów czy struktury plików i katalogów takich podejść jest wiele.

8) 100% praktycznych przykładów

Nie będziemy robić kolejnej todo-listy, chociaż korzystam z tego typu aplikacji w trakcie rozmów rekrutacyjnych i przyznam szczerze, że się super sprawdza w wyłapywaniu braków i niedociągnięć kandydatów 😉 Będę rozpoczynał od pokazywania prostych przykładów aż po zaawansowane aplikacje.

9) Możliwość omawiania zagadnień spoza szkolenia

Często na spotkaniach na żywo, gdy wyczerpiemy tematy, to omawiamy zagadnienia dotyczące pracy frontend developera, bibliotek i frameworków dostępnych na rynku, szeroko pojętych zagadnień Full Stack, czy Jamstack (m.in. Headless CMS, Docker, Node.js). Wszystko po to, aby nasi Kursanci mieli jak najszersze spektrum wiedzy.

10) Atrakcyjna cena

Całość kosztuje aktualnie 997 zł brutto. Czy to dużo, czy też mało? To zdecydowanie mniej niż np. kurs typu „Bootcamp”. Pomyśl też, ile trzeba by zapłacić za indywidualne lekcje programowania….

Lepszej okazji nie będzie, bo przy kolejnym naborze cena pójdzie do góry.

Chcesz poznać więcej szczegółów? Sprawdź więcej informacji tutaj.