https://hook.eu1.make.com/l745h29yrjj2pp78eyrh4ppj5qxrgqet

Dołącz do kursu na fullstack developera — zapisy zamykamy 11.03
Sprawdź szegóły
Wydarzenie

Kodowane Rozmowy #3 x Mateusz Janowski

calendar_today
1/12/2023 19:00
Kodowane Rozmowy #3 x Mateusz Janowski

Rozmawialiśmy o modelach OpenAI, Embeddingach, Eleven Labs oraz HeyGen

Opis wydarzenia

Luźne rozmowy na tematy związane z tworzeniem aplikacji internetowych. Na live poruszamy tematy dobrych praktyk, autoryzacji, bezpieczeństwa, testowania oraz wykorzystaniu AI w aplikacjach internetowych.

Transkrypt

Prowadzący

Autorzy

Mateusz Janowski

Mateusz jest programistą full-stack, specjalizuje się w tworzeniu aplikacji internetowych. Jego kariera zawodowa rozpoczęła się w branży automatyki i robotyki, dla której tworzył oprogramowanie maszyn przemysłowych.

Obecnie zajmuje się programowaniem front-endu i back-endu oraz utrzymywaniem mikro-serwisów. Wykorzystuje swoje umiejętności w zakresie TypeScript, React, Next.js,  Node.js, PostgreSQL, Redis. Na co dzień w ramach pracy implementuje wykorzystanie modeli LLM (OpenAI).

Jest współzałożycielem niewielkiej firmy, która integruje automatykę i robotykę ze światem IT.

Patryk Omiotek

Jestem Senior Fullstack Developerem specjalizującym się w tworzeniu aplikacji internetowych w stacku TypeScript, React, Next.js, NestJS. Realizowałem wiele ciekawych i wymagających projektów m. in. dla znanej akademii filmowej z USA oraz startupów z Doliny Krzemowej.

Od 8 lat dzielę się swoją wiedzą jako ekspert na konferencjach i trener IT. Prowadzę też szkolenia dla programistów w Bottega IT Minds, firmie która zrzesza najlepszych ekspertów IT. Jestem także pomysłodawcą i założycielem Szkoły Reacta oraz kanału Web Amigos na YouTube.

Na codzień oprócz kodowania, zajmuję się weryfikacją IT, czyli w trakcie procesów rekrutacyjnych sprawdza poziom wiedzy kandydatów na stanowiska Junior, Regular, jak i Senior developerów.

Wydarzenie
⦿ Teraz na żywo

Kodowane Rozmowy #3 x Mateusz Janowski

calendar_today
December 1, 2023 7:00 PM
calendar_today
1/12/2023 19:00

Zarejestruj się na to wydarzenie

Rejestracja oznacza akceptację naszej polityki prywatności i regulaminu.

Dziękuję! Pomyślnie zapisano na wydarzenie. Do zobaczenia!
Niestety, coś poszło nie tak! Spróbuj ponownie