https://hook.eu1.make.com/l745h29yrjj2pp78eyrh4ppj5qxrgqet

Dołącz do kursu na fullstack developera — zapisy zamykamy 11.03
Sprawdź szegóły
Wydarzenie

Realtime Applications

calendar_today
4/9/2023 19:00
Realtime Applications

W trakcie webinaru poznasz zalety stosowania Server-Sent Events (SSE), dowiesz się jakie są zastosowania oraz jakich narzędzi skorzystać i jak przygotować odpowiednią architekturę

Opis wydarzenia

Aplikacje typu realtime z wykorzystaniem SSE mają całą gamę zastosowań:

  • Czat i wiadomości: aplikacje wymagające płynnego i interaktywnego interfejsu, gdzie wiadomości są dostarczane natychmiastowo.
  • Social media i strumienie newsów: natychmiastowe powiadamianie o nowych postach oraz informacjach.
  • Powiadomienia i alerty: aplikacja e-commerce może używać SSE, aby informować użytkowników o aktualizacjach statusu zamówienia, specjalnych promocjach, zmianach dostępności produktów czy statusie płatności.
  • Collaborative UI: aplikacje pozwalające wielu użytkownikom na jednoczesne edytowanie tego samego dokumentu.
  • Analityka i monitorowanie: aplikacje wymagające monitorowania danych w czasie rzeczywistym, takie jak śledzenie odwiedzających stronę internetową, monitorowanie różnych wskaźników, lub wizualizacja aktualizacji danych na żywo.
  • Monitorowanie logów: narzędzia do monitorowania serwera lub interfejsy do debugowania systemu, które można wykorzystać do szybkiego zidentyfikowania problemów i podjęcia natychmiastowych działań.
  • Kursy akcji i finanse: aktualne ceny akcji, dane rynkowe, oraz zmiany w portfelach, zapewniając użytkownikom aktualne informacje na ekranie bez konieczności ręcznego odświeżania.
  • Gry: gry wieloosobowe lub platformy bukmacherskie

Do usłyszenia!

Transkrypt

Prowadzący

Autorzy

Patryk Omiotek

Jestem Senior Fullstack Developerem specjalizującym się w tworzeniu aplikacji internetowych w stacku TypeScript, React, Next.js, NestJS. Realizowałem wiele ciekawych i wymagających projektów m. in. dla znanej akademii filmowej z USA oraz startupów z Doliny Krzemowej.

Od 8 lat dzielę się swoją wiedzą jako ekspert na konferencjach i trener IT. Prowadzę też szkolenia dla programistów w Bottega IT Minds, firmie która zrzesza najlepszych ekspertów IT. Jestem także pomysłodawcą i założycielem Szkoły Reacta oraz kanału Web Amigos na YouTube.

Na codzień oprócz kodowania, zajmuję się weryfikacją IT, czyli w trakcie procesów rekrutacyjnych sprawdza poziom wiedzy kandydatów na stanowiska Junior, Regular, jak i Senior developerów.

Wydarzenie
⦿ Teraz na żywo

Realtime Applications

calendar_today
September 4, 2023 7:00 PM
calendar_today
4/9/2023 19:00

Zarejestruj się na to wydarzenie

Rejestracja oznacza akceptację naszej polityki prywatności i regulaminu.

Dziękuję! Pomyślnie zapisano na wydarzenie. Do zobaczenia!
Niestety, coś poszło nie tak! Spróbuj ponownie